Porządek w kuchennych szafkach

Jeśli gotujecie, to na pewno zdajecie sobie sprawę, jak trudno utrzymać porządek w kuchennych szafkach i szufladach, nie wspominając o lodówce. Wszystko ładnie, pięknie wygląda w katalogach gdy jest nowe i zapakowane. Po otwarciu i kilku przeszukaniach to już inna sprawa. Wygląda to już bardzo nieestetycznie, a nawet niechlujnie. Porozsypywane mąki i kasze z rozerwanych torebek, resztki makaronów które zalegają w nieskończoność. Ale to nie wszystko. Największy bałagan w większości kuchni pojawia się w przyprawach. Kiedy mamy ich już naprawdę dużo i większość jest pootwierana, wtedy znaleźć cokolwiek nie jest łatwo, tym bardziej pod presją czasu, kiedy przypala nam się baza do beszamelu, a my jeszcze szukamy gałki muszkatołowej. Kiedy już dotrzemy do torebki z napisem GAŁKA MUSZKATOŁOWA, okazuje się, że jest pusta. Można byłoby mnożyć przykłady, kiedy to w ferworze gotowania nie panujemy nad kuchnią i robimy coraz większy bałagan.

Proste rozwiązanie

Jeśli lubicie bałagan, to można przejść obok tego obojętnie i po sprawie. Ale kiedy zależy wam na porządku i lubicie dobrą organizację pracy, a zwłaszcza kiedy jesteście perfekcjonistami, sprawa się komplikuje. I tak było w naszym przypadku. Lubimy mieć porządek, i to również tam, gdzie nie widać, czyli w szafkach i szufladach. Więc zaczęliśmy szukać rozwiązań. Internet, sklepy z wyposażeniem kuchni, czasopisma nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Wydaje mi się, że przeszukaliśmy całą globalną sieć. Nawet u kreatywnych Włochów i konsekwentnych Niemców nic nie znaleźliśmy. Oczywiście gdybyśmy chcieli wydać fortunę, to może coś by się znalazło, ale nam chodziło o proste rozwiązanie, które da się zastosować do całej gamy produktów – od przypraw do mąk i kasz, od herbat po kawy, od płatków do nasion, od makaronów do ryżu oraz wielu innych produktów sypkich – sypiących się po naszej kuchni.

Proste, estetyczne, eleganckie, modułowe…

W końcu stwierdziliśmy, że czas przejść na wyższy poziom i uderzyć do producentów. Oczywiście nie było im łatwo zrozumieć, o co nam chodzi i dlaczego nie skorzystamy z rozwiązań istniejących na rynku. Lecz kiedy jest się upartym i wie czego chce, to i najbardziej pesymistycznie nastawionego dyrektora ds. produkcji jest się w stanie przekonać do swoich racji. W końcu znaleźliśmy kogoś, kto był w stanie wykonać to, o co nam chodziło. Proste, estetyczne, eleganckie, modułowe, praktyczne, łatwe w użyciu, powtarzalne, z tej samej bajki, lekkie, trwałe, odporne, transparentne i oczywiście tanie.

Nasz produkt to system VEKI

Zastosowanie naszych słoików, czyli weków (już wiadomo, skąd nazwa) jest naprawdę przeogromne. Jak już wcześniej wspominaliśmy, możemy używać ich do przechowywania wszelkiego rodzaju produktów spożywczych sypkich, ale nie tylko. Idealnie sprawdzają się, kiedy musimy przechować w lodówce resztę obiadu, kawałek ciasta, a nawet przygotowane wcześniej produkty do przyrządzania potraw. Rewelacyjnie będą prezentować się w nich przygotowane przez was desery, jogurty, owoce, sałatki, które możecie zabrać do pracy, szkoły i gdzie tylko chcecie.

VEKI wykonane są z odpornego na uszkodzenia PET-u

Pierwsze masowe zastosowanie opakowań PET w sektorze spożywczym miało miejsce pod koniec 1990 roku. Opakowania te bardzo szybko zdominowały rynek. Typowym zastosowaniem butelek PET mogą być: wody, napoje i oleje spożywcze. Obecnie również produkty spożywcze takie jak sosy, majonezy czy ketchupy, korzystają z opakowań PET. Trend eliminowania szkła w kuchniach zbiorowego żywienia i podczas codziennego użytkowania otwiera drogę do coraz szerszego zastosowania opakowań PET także w przypadku pakowania przypraw i dodatków do żywności.

Wysokie standardy czystości

Wszystkie nasze opakowania produkowane są według wymogów GMP i wysokich standardów czystości, wynikających z ISO 15593:2010. Ten certyfikat zaświadcza o zgodności z europejskimi normami względem higieny w produkcji opakowań żywnościowych. Dla naszych Klientów to gwarancja jakości i spełnienia oczekiwań ich kontrahentów w Europie.

Bardzo szerokie zastosowanie

Wśród naszych propozycji zgromadzonych w naszym asortymencie znajdują się między innymi pojemniki PET. To grupa znajdująca bardzo szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Pojemniki PET doskonale nadają się do artykułów spożywczych (np. przyprawy, musli, mąki, makarony). Szeroki wybór różnych wariantów sprawia, że z pewnością odnajdziecie tu Państwo pojemnik idealne do swoich zastosowań. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi pozycjami oraz do kontaktu.